0

Anycast M4 Plus 2019 Kablosuz Görüntü Ses Aktarıcı Hdm-ı Dongle

Hızlı Gönderi
Kapıda Ödeme
Taksitli Alışveriş

Ürün Kurulumu :

Öncelikle ürüne wifi adaptörü takın.
Üründen çıkan HDMI bağlantı noktasını televizyonunuzun herhangi bir HDMI girişine takın. Wifi adaptördeki USB kabloyu tv deki bir USB girişine veya harici USB Adaptöre (telefon şarj adaptörü olabilir powerbak olabilir) takın.
TV Girişlerinden taktığınız girişi kumandadan seçin. Örneğin HDMI2
Ekranda mavi zeminde ürün ile ilgili bilgilerin yazıldığı bir görüntü almalısınız. Üst kısımda telefon bağlantısında kullanacağınız Wifi şifresi yazar. PSK şifreyi telefonunuzdan bağlantı için kullanın.

Kablosuz bağlantı sağladıktan sonra mirascreen (anycast) e paylaşım yapabilirsiniz.

Telefon ekranını tamamen yansıtmak için screen mirroring i açık hale getirin veya smart view ile aygıtı bulup bağlanın. (Android için üstteki seçeneklerden iosta alt menüden)

Wifi ile miracast bağlantısı varken ekranda gördüğünüz ip adresini telefonunuzda tarayıcı adres satırına yazarak ürünün internete bağlantısını ve diğer ayarları yapılandırabilirsiniz.

Ekran paylaşımı yapılamıyorsa ürün üzerindeki tuşa bir kez basıp tekrar deneyin.

Ekran Çözünürlüğü 720 ise 1080 yapmak için aşağıdaki işlemi uygulayın:
Ürüne wifi ile bağlı iken tarayıcı adres satırına 192.168.203.1 (ekranda farklı gözüküyorsa ekranda görüneni yazın) yazıp açılan arayüzden çözünürlüğü değiştirebilirsiniz.

Arayüzden anycast ürününe modem bağlantısını sağlarsanız telefonunuzun wifi özelliği boşa çıkar wifi internete bağlanabilirsiniz.


Bu cihaz sayesinde akıllı telefonlarınız ve tabletlerinizde görüntüyü televizyona yansıtabileceksiniz.Yani tabletinizde veya telefonunuzda izlediğiniz filmi,oynadığınız oyunu izlediğiniz bir videoyu tüm telefonun ekran görüntüsünü televizyonunuza yansıtabileceksiniz.  
 
-Ürün son derece kaliteli ve kusursuzdur.
-Ürün Android cihazlarda ve Apple cihazlarda kusursuz olarak çalışmaktadır.

-Ürün Android platformunda bulunan Screen Mirroring ve Apple platformunda bulunan Airplay özellikleri ile aktif hale gelebiliyor.
-Ürün Apple"ın güncel ve güncellenecek tüm yazılımları ile %100 uyumludur.

-Ürün Androidin ve Apple IOS"un tüm sürümlerine ve gelecek sürümlerine uygundur.

İncelediğiniz ürünün hazırlanış ve kargoya veriliş süresi özel durumlar belirtilmediği takdirde en geç 2 iş günüdür.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Diğer zamanlarda ise sonraki iş günü kargolama yapılmaktadır.
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.