İnternet bağlantısı yok...
İnternete yeniden bağlanıldı...

ARD-575+ BGR-09 GPRS/GSM/WIFI KABLOSUZ ALARM PANELİ ve BGR-09 KABLOSUZ SİRENLİ (1 Yıl AHM Ücretsiz)

 • Ürün Kodu: 2M7SE8W9MP
 • Fiyat
 • 9.265,20 TL
  KARGO BEDAVA
 • Havale ile Ödemelerinizde %5 İndirim
  8,801.94 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ARD-575 GPRS/NETWORK /Wifi Kablolu/Kablosuz Alarm Paneli
ve BGR-09 Kablosuz Harici Siren Seti
(48 Led Kırmızı/Mavi/Polis Harici Sireni)
( 1 YIL ALARM HAREKET MERKEZİ ÜCRETSİZ)

Paket İçeriği

 • ​1 Adet ARD-575 GPRS/NETWORK Alarm Paneli
 • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak (Kapı /Pencere sensörü)
 • 1 Adet Kablosuz PIR Hareket Dedektörü
 • 2 Adet Uzaktan Kumanda
 • 2 Adet RFID Kart (Çocuklar ve Yaşlılar için)
 • 1 Adet 12V/1A Adaptör (
 • 1 Adet BGR-09 Kablosuz Harici Siren (Adaptör Dahil)
 • 1 Adet Kullanım Klavuzu

Set İçeriği

 • 1 Adet Dokunmatik Renkli Display Ekranlı  Alarm Paneli
 • 1 Adet ARD-2005 KABLOSUZ MANYETİK KONTAK ((Pil Dahil Değildir))
 • 1 Adet ARD-507 KABLOSUZ PIR  HAREKET DEDEKTÖRÜ (Pil Dahil Değildir)
 • 2 Adet  4 Tuşlu KABLOSUZ ALARM PANELİ KUMANDASI
 • 1 Adet BGR-09 KABLOSUZ HARİCİ SİREN (Adaptör Dahil)
 • 2 Adet RF ID Kart ( Şifre girmeden alarmı Pasif  veya Aktif  hale getirmek için kullanılır, çoğunlukla yaşlılar ve çocuklar içindir)
  (RF ID Kart ile şifre girmeden kartınızı okutup alarmı devreye alabilir ve devre dışı bırakabilirsiniz)
 • 1 Adet 12V/1A Adaptör
 • 1 Adet Kullanım Klavuzu
 

Opax ARD-575 Alarm Panelimizin Kablolu/Kablosuz Bölge Sayısı ve  Desteklediği  Dedektör Kapasitesi

 • 32 adet Kablosuz Bölgesi ile 96 adet Kablosuz Dedektör tanıtabilirsiniz.
  ( PIR Hareket Dedektörü, Duman Dedektörü, Manyetik Kontak (Kapı&Pencere Sensörü) ,Su baskını dedektörü , Panik Buton vs...).
   
  Her bölgeye 3 adet Kablosuz dedektör Tanıtarak toplamda 92 Adet Kablosuz Dedektör Destekler.  32 Bölge x3 = 96 Kablosuz Dedektör Tanıtabilirsiniz. 

 • 4 Kablolu Bölge desteğil ile Alarm panelimize kablolu dedektörlerde takabilirsiniz.

 • Sınırsız Kablosuz Siren tanıtabilirsiniz.
  ( İç Ortam / Dış Ortam Tüm Kablosuz Sirenlerimizin Tek Tuşla Kendini Kopyalama Özelliği Mevcuttur)

   

  ARD-575 GPRS I WIFI Özellikli Kablolu /Kablosuz Renkli Display Ekranlı Dokunmatik Alarm Sistemi

  Opax Güvenlik Sistemleri bayilerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak ithal ettiğimiz ve ürettiğimiz ürünleri sizlerle buluşturarak gerek eviniz gerekse iş yerleriniz başta olmak üzere güvenli kalmasını istediğiniz tüm alanları koruma altına almanızı sağlamaya devam ediyoruz.

  ARD-575 Kablosuz Dokunmatik GSM/GPRS/SMS/WIFI Alarm Paneli ile hırsızlık, yangın ve gaz sızıntıları için kullanabileceğiniz digital sensörleri ile stabil çalışan, kullanımı kolay , dokunmatik ve son teknoloji ile üretilmiş şık ve zarif bir üründür.
   

  Arama nasıl yapılır?

  Alarm Panelimizin GSM hattı takılmış ve şebeke bağlantısı yapıldıktan sonra dokunmatik ekrandan telefon numarasını tuşladıktan sonra [arama] tuşuna basarak arama yapabilirsiniz.

  Gelen arama nasıl cevaplanır?

  GSM hattı takılı ve aktif olan panelimiz dışarıdan yapılan aramalarda bir telefon gibi davranacak ve ekranda arayan numarayı gösterecek ve çalacaktır. [program] tuşu ile gelen aramayı cevaplayabilir yada [geri] tuşu ile iptal edebilirsiniz.

  Hızlı arama yapılabilir mi?

  Alarm panelinizin program menüsüne giriş yaptıktan sonra Hızlı Arama Telefonu bölümünden 4 adet telefon numarasını hızlı arama numarası olarak ayarlayabilirsiniz. Hızlı arama numaraları tanımlandıktan sonra tuş takımından [ 1 / 2 / 3 / 4 ] tuşları ile kayıt edilen numaralardan istediğinizi arayabilirsiniz. Örnek olarak 1. Sıradaki kayıtlı numarayı aramak için [1] tuşuna ardından [arama] tuşuna basarak hızlı arama listesinde 1. Sırada bulunan numarayı arayabiliriz. Yine [program] tuşuna basarak aramayı iptal edebilirsiniz.

  Ses Kayıt ve Dinleme yapılabiliyor mu?

  Alarm Paneliniz üzerinden ses kaydı yapabilir ve kayıt ettiğiniz sesleri dinleyebilirsiniz. Ses kaydı yapmak için alarm panelinde [23] tuşlandıktan sonra [program] tuşuna basıyoruz ve kayıt başlıyor. En fazla 20 saniye kayıt yapabilirsiniz ve kayıt yaparken durdurmak için yine [program] tuşu kullanılır. Kayıt yapılan sesleri dinlemek için ise [24] tuşlanır ve ardından [program] tuşuna basılır.

  Alarm Kayıtlarını görebilir miyim?

  Alarm Paneliniz 30 adet olayı kayıt edebilir. Kayıt sayısı 30'a ulaştığında ilk kayıttan başlayarak sırayla önceki kayıtları siler ve size her zaman en son 30 olay kaydını gösterir. Olay kayıtlarını görmek için [13] tuşlanır, ardından [program] tuşuna basılır ve kayıtlar ekrana gelir. Yön tuşlarıyla olay kayıtları arasında dolaşabilir, tarih/saat ve olay açıklamalarını sırasıyla görebilirsiniz.

  Alarm paneli program menüsüne nasıl giriş yapabilirim?

  Alarm panelinizin dokunmatik tuş takımından önce [888888] ardından [program] tuşuna basarak program menüsüne giriş yapılabilir. Program menüsünde 4, 8, 6, ve 8 tuşlarına basarak sağa/sola, aşağı/yukarı hareket edebilirsiniz. [geri] tuşu ile iptal, [program] tuşu ile giriş ve onaylama yapabilirsiniz.

  Program menüsünden Uzaktan kumanda, PIR dedektör, manyetik kontak, RFID kartlarınızı alarm panelinize tanımlayabilir veya tanımlı olanları silebilirsiniz.

  Alarm çaldığında alarm paneli beni yada polisi arayabilir mi?

  Alarm panelinizin herhangi bir alarm durumunda Aynı anda sizi arayabildiği gibi ve yine aynı anda AHM Haberalma Merkezini bilgilendirerek Polisi veya itfaiyeyi direk olrak yönledirir. 1 yıllık AHM Haberalma Merkezi Hizmeti Ücretsizdir.

  Contact ID nedir?

  Contact ID Alarm Haber Alma Merkezi için kullanılır ve anlaştığınız Alarm Haber Alma Merkezine alarmınız çaldığında bilgi vererek polis ve ilgili kurumların aranmasını sağlayabilirsiniz.

  Alarm kurma/açma durumunda beni bilgilendirebilir mi?

  Alarm panelinizin kurma/açma durumlarında tanımladığınız Alarm Telefonlarını seçtiğiniz bilgilendirme türüne göre bilgilendirme yapılabilir. Bilgilendirme işlemi kurma/açma ve sistem olmak üzere 2 farklı türde ve SMS, Contact ID ve SMS&Contact ID olarak 3 farklı şekilde yapılabilir. Ayrıca alarmınızı kimin devreye aldığını , kimin dever dışı bıraktığını tüm kullanıcıları ile birlikte görebilirsiniz.

  Alarm Paneline , Harici kablosuz siren bağlayabilir miyim?

  Alarm Panelimiz üzerinde güçlü bir hoparlör vardır ve alarm anında yeterli bir caydırıcılığı vardır. Fakat bu sirenin sesinin yeterli gelmediğini düşünüyorsanız ve kablo bağlantısı yapamayacaksanız. Alarm panelimize Sınırsız sayıda Kablosuz sirende tanıtabilirsiniz. 

  Alarm Paneli Şifrelerini değiştirebilir miyim?

  Alarm Panelinizin ana ekran şifresini ve kullanıcı girişi şifresini program menüsünden değiştirebilirsiniz Ayrıca Alarm panelinize dokunmadan her türlü işlemleri Mobil uygulanızdan yapabilirsiniz.

  Akıllı Telefon Uygulamaları ve Kullanımı (Apple IOS ve Google Android ile tam uyumlu)

  ARD-575 Dokunmatik GSM Alarm Paneli için özel olarak hazırlanan Akıllı Telefon uygulaması ile alarm paneliniz elinizin altında olacak... Alarm Panelinizin tüm özelliklerini Cep Telefonunuza yüklediğiniz (Apple IOS ve Google Android ile tam uyumlu) akıllı telefon uygulamalarımı sayesinde yapabileceksiniz... Akıllı telefon uygulamasını Apple Store'dan veya Google Play Store'dan OPAX ALARM yazarak arattıktan sonra cep telefonunuza indirebilirsiniz.


 
İncelediğiniz ürünün hazırlanış ve kargoya veriliş süresi özel durumlar belirtilmediği takdirde en geç 2 iş günüdür.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Diğer zamanlarda ise sonraki iş günü kargolama yapılmaktadır.
 
"Deniz Bilgisayar - Jet Bilgisayar - JetucuzAL - Jet Teknoloji Market - Deniz MAVUÇİÇEK"
MEYDAN MAH. FIRAT CAD. NO: 28/1 ŞANLIURFA / Birecik
0414 652 2021 - 0537 034 2670
www.jetucuzAL.com
   0414 652 2021 

 0537 034 2670

Yükleniyor...