0

Flaxes FMH-03 Mini HDMI to HDMI 3MT 1.4VR 3D Altın Uç %100 Bakır Blister Kutu

Hızlı Gönderi
Kapıda Ödeme
Taksitli Alışveriş

Flaxes FMH-03 Mini HDMI to HDMI 3MT 1.4VR 3D Altın Uç %100 Bakır Blister Kutu

FLAXES HDMI TO MINI HDMI 1.4 versiyon 3 MT 3D ALTIN KAPLAMA KABLO (BLISTER+ASKILI)

 

 Mükemmel Görüntü ve Ses Kalitesi

 

Altın kaplamalı kontaklar, üretiminde kullanılan %100 bakır malzeme ve yapısında bulundurduğu düşük dirençli saf bakır çekirdekle FLAXES FMH-03 HDMI 1.4 versiyon 3 Metre Altın Kaplama Kablo, yüksek performansla veri kaybı olmadan tam iletkenliği sağlıyor ve veri iletimindeki kayıplarınızı en aza indiriyor. FLAXES HDMI kablolar ile 3D destekli TV bağlantınızı yapmak, en iyi görüntü ve ses kalitesine sahip olmak artık bir hayal değil gerçek. Geriye dönük uyumlu yapısı ile HDMI 1.3 versiyonu da destekleyen FLAXES FMH-03 HDMI Kabloyu tabletinizden LCD televizyonunuz ya da plazma TV’nize hiçbir sorun yaşamadan kolayca kullanabilirsiniz.

 

3D Dünyasının Kapıları Açılıyor!

 

FLAXES FMH-03 HDMI TO MINI HDMI 1.4 versiyon %100 Bakır 3 Metre Altın Kaplama Kablo, size 3 boyutlu film ve dizilerin kapısını aralıyor. HDMI 1.4 versiyon Kablo, automatic content enhancement desteği ile size  24 bit/px  4096x2160p24 ve 48 bit/px 1920x1200p60 çözünürlükte görüntü kalitesi sunuyor.

 

HDMI Bağlantı ile Kusursuz Aktarımı

 

FLAXES FMH-03 HDMI TO MINI HDMI 1.4 versiyon %100 Bakır 3 Metre Altın Kaplama Kablo Tablet <ı style="mso-bidi-font-style: normal">,LCD projektörler, Plazma TV, LCD TV ve diğer dijital ürünler için de kolaylıkla kullanılarak, size etkin bir ses ve görüntü kalitesi sunuyor. FLAXES HDMI to MINI HDMI Kablo ile PCM, Dolby Digital, DTS, Dolby Digital Plus, True HD ve DTS HD ses sinyallerini kusursuz aktarabilirsiniz. FLAXES FMH-03 HDMI TO MINI HDMI  1.4 versiyon %100 Bakır 3 metre Altın Kaplama Kablo, en etkin ses kalitesine ulaşabilir, AM-Fİ ‘nize ses aktarımı sağlayabilir. Audio Return Channel Desteği sayesinde uyumlu bir AM-Fİ ile ayrı bir S/PDIF kablosuna ihtiyaç duymadan çift yönlü ses aktarımın kolayca yapabilirsiniz.

 

HDMI Üzerinden Ağ desteği

 

HDMI 1.4 standartında bulunan “HDMI Ethernet Channel” fonksiyonu, FLAXES HDMI Kablo Serisinde yer almaktadır. HDMI ağ desteği ve FLAXES HDMI kablo bağlantısı ile birbirine bağlanan cihazlar arasında 100 Mbps’e kadar veri transferi gerçekleştirebilir, HEC desteği olan video kameranız- televizyonunuz , oyun konsolunuzla yada tabletinizle data paylaşımı işlemini zahmetsizce sağlayabilirsiniz.

 

Media Playerlar, Oyun Konsolları, Ev Sinema Sistemlerinin Gerçekten Keyfine Varın!

 

FLAXES FMH-03 HDMI TO MINI HDMI 1.4 versiyon %100 Bakır 3 metre Altın Kaplama Kablo,PS3, Blue Ray oynatıcı, Xbox360 Elite, HDTV, home theater, projektörler ve HDMI girişinin olduğu bütün cihazlarda kullanıma uygundur.

 

Altın Kaplama Kontaklarla Veri Kayıplarına Son!

 

FLAXES FMH-03, HDMI TO MINI HDMI 1.4 versiyon %100 Bakır 3 Metre Altın Kaplama Kablo, sert ve dayanıklı siyah kaplama tasarımını, saf bakır çekirdekten oluşan yapısı ve altın kaplama kontakları ile birleştirerek; veri iletimindeki kayıplarınızı en aza indirirken, alüminyum saçaklar elektro manyetik parazitleri engeller ve veri iletişim güvenliğini ve hızınızı arttırır. Ayrıca, FLAXES FMH-03’de bulunan Ferit filtreler dış kaynaklı elektromanyetik parazitlere karşı yüksek koruma sağlayarak maksimum görüntü kalitesi sunar ve özellikle kablosuz internet ile kablosuz ürünlerin kullanıldığı ortamlarda RFI VE EMI  (kablosuz frekans parazitlerinin) temizlenmesini sağlar. Uzun vadede ferit filtreler yüksek sıcaklıkta çalışılan ortamlarda performans kayıplarını engelleyerek, multimedya ürünlerinden alacağınız ses ve görüntü kalitesini maksimize eder.

 

Dayanıklı Dış ve İç Yapı ile Etkin Performans

 

FLAXES FMH-03 HDMI TO MINI HDMI 1.4 versiyon  %100 Bakır 3 Metre Altın Kaplama Kablo, yapısındaki ferit çekirdekleri ile sinyal transferinin küçük boyutta ve yüksek frekansta; güç transferinin ise büyük boyutta ve düşük frekansta taşınmasına olanak sağlayarak, verimliliği arttırıyor. Ayrıca, FLAXES FMH-03, sert ve dayanıklı PVC kabuk sayesinde kırılma, bükülme ve tüm dış etkenlere karşı koruma sağlayarak, bağlantınızı koruyor. FLAXES HDMI kabloları gönül rahatlığıyla yıllarca kullanabileceksiniz, ayrıca 3 metre olan kablo uzunluğu HDMI uyumlu tüm cihazlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

 

·         HDMI TO MINI HDMI versiyon 1.4 geriye dönük uyumlu

 • 3 metre uzunluk
 • Klasik siyah kaplama
 • 1080 p Full HD kalitesini destekleme
 • 3D Görüntü Desteği
 • %100 Bakır malzeme
 • Yüksek iletkenlik için altın kaplamalı kontaklarla veri kaybı olmadan tam iletkenlik
 • Ferit çekirdekler ile EMI (elektromanyetik parazit) / RFI (radyo frekans paraziti) ya karşı koruma 
 • Sert ve dayanıklı PVC kabuk sayesinde kırılma, bükülme ve tüm dış etkenlere karşı koruma
 • Alüminyum saçaklar elektromanyetik parazitleri engelleme ve veri iletişiminin güvenliğini arttırma
 • Ferit filtreler yüksek sıcaklıkta çalışılan ortamlarda performans kayıplarını engelleme
 • Düşük dirençli saf bakır çekirdek, veri iletimindeki kayıplarını en aza indirme
 • Alüminyum folyo sayesinde yüksek iletkenlik
 • LCD projektörler, plazma TV, LCD TV, TABLET ve diğer dijital ürünler için kullanılabilme

·         PS3, Blue Ray oynatıcı, Xbox360 Elite, HDTV, home theater, projektörler ve HDMI girişinin olduğu bütün cihazlarda kullanıma uygundur

·         Ağ bağlantısı desteği

İncelediğiniz ürünün hazırlanış ve kargoya veriliş süresi özel durumlar belirtilmediği takdirde en geç 2 iş günüdür.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 17:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Diğer zamanlarda ise sonraki iş günü kargolama yapılmaktadır.
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun
Henüz yorum yapılmadı.